Hlboký zážitok v Hlbokom alebo aký bol rodinný tábor 2015

Aj toto leto naše spoločenstvo prežilo príjemný týždeň plný zábavy, súťaží, športu aj duchovného programu. Tento krát sme uprostred slnečného augusta obsadili rekreačné stredisko Hlboké v blízkosti Bojníc.

hlboke1

Nosnou témou bol príbeh svätého otca Jána Pavla II., ktorému je zasvätený aj náš kostol na Čiernej Vode, jeho detstvo, kňazská služba, pontifikát, jeho svätosť aj ľudskosť. Tematické scénky v podaní našich animátorov pomohli predstaviť tohto svätca a nášho patróna deťom.

hlboke2

 

Deti sa tešili na neodmysliteľnú súčasť programu, ktorou bolo hľadanie pokladu, ktorý sme napokon aj našli.

hlboke3hlboke4

 

Týždeň bol skutočne horúci, preto legendárny prenosný tobogán si užili tí najmenší

hlboke5

aj rodičia.

hlboke6

 

Vyvrcholením programu bol tradične skvelý galavečer, kde sa predviedli deti, animátori, tatkovia, ale jednoznačnými hviezdami boli maminy s ich masterverziou pesničky Prší, prší.

hlboke7

 

Každodenné sväté omše sme slávili v najkrajšom Božom chráme – pod modrou oblohou.

hlboke8

 

Ďakujeme celému organizačnému výboru za čas, ktorý obetovali a vložili do prípravy tábora, ďakujeme otcom Peťovi Jackovi a Tiborovi Reinerovi za duchovný sprievod, obci Chorvátsky Grob, ktorá formou dotácie čiastočne pokryla súvisiace výdavky, ale myslíme na to, že každý účastník, vrátane tých najmenších či tých, ktorí s nami tábor zažili prvý krát, vložil to najcennejšie – seba, svoj talent, energiu a úsmev.

hlboke9